Červený trpaslík


Červený trpaslík - Epizody - Scénáře - Posádka - Herci - Dabing - Ze zákulisí - Hnidopich - Náboženství - Vesmír - Direktivy - Havárky - Nadávky - Postřehy - Texty - Hudba - Mobil - Kostýmy - Dodatky - Sex - Kuchařka - Filmotéka - Slovník - Kalendář - Obrázky - Film - Quiz - Fantazie - NSFAQ - Vzkazy - Srazy - Download - Merchandising - Kontakty - Diskuse - Facebook
Dnes je 24.05.2024

Členové posádky
Holly
Kocour
Kochanská
Kryton
Lister
Rimmer

Naše tipy
Přidejte si nás do položky Oblíbené.

Relaxační folie

Informace
Vzkazy
14863
NSFAQ
1354
Quiz
6

Facebook

Sponzoring

Kochanská


JMÉNO: Kristina Z. Kochanská
Přeběhlice z jiné dimenze
POVOLÁNÍ: navigační důstojník
RODIČE: bohatí a zaneprázdnění
STATUS: svobodná
DĚTI: syn ze zkumavky - David Lister
ŽIVOTNÍ LÁSKA: její poník Trumfík
MILUJE: kozí sýr s ananasem, Listera ze "své" dimenze, svět Jane Austenové
NESNÁŠÍ: Krytona, Listerovu dimenzi, salátový dresink a kecky v ledničce
ALTER EGO: Kochanská z Listerovy dimenze, recepční ze zrcadlového vesmíru

Dívka, která byla po tři týdny středem Listerova vesmíru. Ačkoliv zemřela, v jeho srdci žila dál.

Kristine Kochanská se narodila a vyrostla v bohaté čtvrti v Glasgow. Měla staršího bratra Moose. Její rodiče se věnovali archeologii, byli velice bohatí ale zaneprázdnění. Kochanská vyrůstala v luxusním, počítačem řízeném prostředí a prožila 11 v kyberškole s virtuálními učiteli a přáteli.

Už od dětství byla inteligentní a měla mnoho zájmů. Vystudovala akademii a stala se navigačním důstojníkem. Nastoupila na těžařskou loď Červený trpaslík, kde se seznámila s Davidem Listerem a začala se s ním scházet. Lister snil o tom, že spolu jednou budou žít na Fidži.

Jejich vztah trval pouhé tři týdny, potom se Kochanská s Listerem rozešla kvůli lodnímu kuchaři Timovi. Společně s ostatními pak zahynula při nukleární nehodě.

V jiné dimenzi však Kochanská zachránila Listerovu kočku a místo Listera byla zavřená do stáze. Když došlo po několika letech ke zhroucení membrány mezi realitami, Kochanská nešťastně uvízla v opačné dimenzi. Přestože se snažila horečně najít cestu zpátky, smířila se se svým osudem a stala se členem posádky.